Prima pagina

Forum Fotomozaic / Sunt la inceput, dar vreau!

Forum Fotomozaic

You are not logged in.

#1 10-08-2008 22:08:35

Geamba
Turist japonez
Registered: 08-03-2008
Posts: 82

Sunt la inceput, dar vreau!

Doresc sa incep sa particip la concursuri de fotografie. Eu caut pe Google,peste tot, dar in caz ca imi scapa ceva, as aprecia foarte mult daca atunci cand dati peste ceva, dati un copy paste aici la respectivul articol, sau link.

Am ratat dintr-o mare prostie Tabara Nationala de Fotografie Eforie 2008, am luat la cunostiinta  ca exista cateva concursuri on-line ( Foto-magazin.ro  cel mai atractiv probabil ... ), dar nu prea ma avantajeaza, si totusi particip din lipsa de vreo alta varianta mai buna. As dori foarte tare sa particip la acel Workshop cu Ami Vitale, imi lipsesc resursele financiare, insa. Am auzit si de expozitia de la Cluj  ( Comemorarea a 40 de ani de la invazia trupelor sovietice in Cehoslovacia ... ) cea de la Muzeul National de Istorie al Romaniei, Expozitia Geo...si cam atat.

Astept orice fel de ajutor, pentru ca sunt la varsta la care  am nevoie sa ma ridic! Si imi doresc sa ma ridic, si sa ma ocup de fotogrtafie intr-un mod cat mai profesionist in timp, dar, repet ... am nevoie si de ajutorul vostru, dupa cum v-am rugat mai sus.

Multumesc anticipat !
Geambasu Andrei

Offline

 

#2 11-08-2008 09:11:37

cabalero
35 mm tall
Registered: 05-12-2007
Posts: 93

Re: Sunt la inceput, dar vreau!

ca si sugestie, nu ar fi mai bine sa se faca un topic de "concursuri" in care sa se tot adauge cum afla cineva ceva? ar fi un titlu mai indicat decat "sunt la inceput..."
in ala se pot adauga cum aflam fiecare de vreun concurs..
hai ca fac eu topicul. ma gandeam mai demult la treaba asta.

Offline

 

#3 11-08-2008 09:18:51

cabalero
35 mm tall
Registered: 05-12-2007
Posts: 93

Offline

 

#4 11-08-2008 10:13:01

docman2
nebunu furios
Registered: 06-12-2006
Posts: 1037
Website

Re: Sunt la inceput, dar vreau!

se inchide.

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson