Prima pagina

Forum Fotomozaic / curs foto Cluj- initiere in fotografia digitala

Forum Fotomozaic

You are not logged in.

#1 01-04-2010 08:20:29

Danad
DZR de foto
From: Cluj-Napoca- Sudbury
Registered: 22-02-2007
Posts: 506
Website

curs foto Cluj- initiere in fotografia digitala

Artimage lanseaza un nou curs de fotografie digitala in perioada mai-iunie 2010.
Pentru cei interesati mai multe detalii aici: http://www.art-image.ro/?page_id=8

Offline

 

#2 01-04-2010 10:21:45

anarhistu
Semi-incepator
From: Cluj
Registered: 09-12-2006
Posts: 656
Website

Re: curs foto Cluj- initiere in fotografia digitala

smile Tot cu acelasi stil de a face un site care sa invite omul la orice, mai putin la un curs de foto sau ceva artistic au ramas.

Am vazut expozitii facute de studenti de ai lor parca, dar nu ar strica un review de la cineva care a fost. Pentru ca site-ul nu atrage defel....

Offline

 

#3 01-04-2010 11:33:18

Bodhi
&nbsp
From: Bucuresti Romania
Registered: 07-12-2006
Posts: 1366

Re: curs foto Cluj- initiere in fotografia digitala

anarhistu wrote:

Am vazut expozitii facute de studenti de ai lor parca, dar nu ar strica un review de la cineva care a fost. Pentru ca site-ul nu atrage defel....

Daca nu ma insel Danad face parte din echipa Artimage. Poate ne indruma ea undeva. Cel putin cei de prin zona (CJ) daca sunt interesati de curs, sa vada si ei niste rezultate de la cursurile anterioare.

PS: + pentru implicarea in astfel de proiecte.

Bafta!

Offline

 

#4 01-04-2010 19:58:40

Danad
DZR de foto
From: Cluj-Napoca- Sudbury
Registered: 22-02-2007
Posts: 506
Website

Re: curs foto Cluj- initiere in fotografia digitala

Salut!
Expozitiile sunt postate deja pe site, chiar sub anuntul legat de curs- pentru cei interesati. Cursul este pentru incepatori, dar cred ca veti ava tot sprijinul si raspuns la intrebari chiar daca sunteti mai avansati
Eu am facut cursul de initiere foto la Artimage in 2007 si de atunci am vazut  ca au progresat mult. Sunt mult mai axati pe partea practica, se fac mai multe ore de studio si se merge pe feed-back la fotografii.
Legat de aspectul site-ului...siteul e facut de cativa membrii, are scop informativ. Dar decat sa discutam despre cum arata siteul Artimage mai degraba va invit la clubul foto care se tine o data pe luna la Artimage sau la un eveniment organizat de noi- expozitii sau spectacole multimedia- pentru ca acolo ne pricepem mai bine! smile
Multumesc Bodhi pentru sustinere!smile

Last edited by Danad (01-04-2010 20:12:45)

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson