Prima pagina

Forum Fotomozaic / Kilipirim - Sabina Ulubeanu

Forum Fotomozaic

You are not logged in.

#1 16-11-2008 00:08:40

docman2
nebunu furios
Registered: 06-12-2006
Posts: 1037
Website

Kilipirim - Sabina Ulubeanu

A fost publicat articolul:
Kilipirim - Sabina Ulubeanu
Feedback pls.

Offline

 

#2 18-11-2008 08:02:55

degetica
big hot music mamma
Registered: 07-12-2006
Posts: 859
Website

Re: Kilipirim - Sabina Ulubeanu

'neata!
sa stiti ca nu mi-e frica de critici negative!  Le astept! (ca presupun ca de aia nu-s reactii smile )

Alex, ce e jucaria aia de aparat? Ce film se pune inauntru?

Offline

 

#3 18-11-2008 12:27:59

Bodhi
&nbsp
From: Bucuresti Romania
Registered: 07-12-2006
Posts: 1366

Re: Kilipirim - Sabina Ulubeanu

Hmmm... pai e greu de zis ceva anume. Nu sunt foarte familiarizat cu atmosfera de la targurile de acest gen de la Dalles. Am fost odata si mi s-a parut ingrozitor de aglomerat asa ca nici nu am mai revenit. Totusi vreo doua cadre prezinta atmosfera de-acolo. Se pare ceva mai relaxata de data asta. E bine ca ti-ai invins timiditatea... se poate si mai bine de-atat, insa e un inceput in toate.  Cred ca as fi ales sa trag B&W. Ai fi scapat de tonurile cateodata mult prea calde si iti permiteai sa ridici sensibilitatea mai mult. Zgomotul nu putea fi considerat in situatia de fata o problema a imaginilor, cel putin din punctul meu de vedere.

Ti-am zis... nu-s multe de zis. E un articol ok insa cu vremea va fi mai mult de-atat, cum ne-ai obisnuit. Insista. big_smile

Bafta!

Offline

 

#4 18-11-2008 20:35:08

docman2
nebunu furios
Registered: 06-12-2006
Posts: 1037
Website

Re: Kilipirim - Sabina Ulubeanu

@sabina
http://www.ukcamera.com/classic_cameras/junka.htm

si ca sfat personal ma alaturi lui Bodhi:
- lasa timiditatea acasa
- pastreaza-ti "sangele rece" cand fotografiezi. Constat asta acasa la prietena care se incanta la fel rapid la subiecte care in imaginea finala arata complet altfel decat doream.

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson