Prima pagina

Forum Fotomozaic / Bucovina - Intaia oara - Viorel Sabo

Forum Fotomozaic

You are not logged in.

#1 07-05-2009 15:18:08

docman2
nebunu furios
Registered: 06-12-2006
Posts: 1037
Website

Bucovina - Intaia oara - Viorel Sabo

A fost publicat articolul:
Bucovina - Intaia oara - Viorel Sabo
Feedback pls.

Offline

 

#2 07-05-2009 23:09:57

antiq
Forumist pro
Registered: 08-12-2006
Posts: 506

Re: Bucovina - Intaia oara - Viorel Sabo

Dupa numele articolului , cred ca te vei intoarce acolo . Si poate , vei revenii cu o abordare mai detaliata a locurilor respective , si umpic mai personala .( spun asta pentru ca , stiu , e foarte greu sa pozezi  ''altfel '' un astfel de loc ) .
Eu cred ca vremea ploioasa a fost de partea ta smile .
Spor !

Offline

 

#3 08-05-2009 13:28:53

Bodhi
&nbsp
From: Bucuresti Romania
Registered: 07-12-2006
Posts: 1366

Re: Bucovina - Intaia oara - Viorel Sabo

Merci Ana de vizita.

Dupa numele articolului , cred ca te vei intoarce acolo .

Pai n-a fost nici macar pe o masea... asa ca va fi cu siguranta un "reloaded" si probabil si un "revolutions"... Ma bucur ca s-a sesizat asta in titlu... asta a fost si intentia.  big_smile

Si poate , vei revenii cu o abordare mai detaliata a locurilor respective , si umpic mai personala .( spun asta pentru ca , stiu , e foarte greu sa pozezi  ''altfel '' un astfel de loc ) .

Stiu... merge intradevar o abordare mai personala insa din cate mi-am dat io seama pana acum... trebuie sa te cunosti cu "respectivul/a" pentru a aborda lucrurile mai personal. Asa si cu mine... exact cum ziceai si tu... poate data viitoare o sa vad cu alti ochi...

Eu cred ca vremea ploioasa a fost de partea ta.

Din unele considerente poate da... atmosfera "cruda" care se si distinge in imagini da un plus cadrelor. Mai putini gura-casca...
Din alte considerente a fost destul de frustrant... De incadrat in sus... ciu-ciu... de zabovit prea mult in ploaie iar nu puteam... A fost momentul in care mi-as fi dorit un body + obiectiv sealed... sau macar o punga curata. Noroc ca doar cu cateva zile inainte imi achizitionasem parasolarul ce avea sa-l inlocuiasca pe cel scapat anu' trecut in Vidraru. Altfel... imi ploua pe lentila frontala intr-o veselie. Oricum m-am cam murat si eu si obiectivul si aparatu... Da' am scapat pana la urma teferi cu ajutorul unui servetel...

Bafta!

Offline

 

#4 13-05-2009 20:03:54

degetica
big hot music mamma
Registered: 07-12-2006
Posts: 859
Website

Re: Bucovina - Intaia oara - Viorel Sabo

penultima foarte frumoasa.

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson